Montaż anten Warszawa

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat zajmuje się montażem różnego rodzaju anten. W naszej kompleksowej ofercie znajdują się usługi, w których mieści się zakładanie anten satelitarnych, radiowych, NC+, Cyfrowy Polsat, GSM. Jesteśmy pionierem we wdrażaniu najnowszych technologii, takich jak DVB-T i MPEG- 4. Pracujemy z wykorzystaniem wyłącznie wysokogatunkowych materiałów i najlepszych urządzeń, dzięki czemu możemy zagwarantować świetną jakość naszych usług.

Stawiamy na innowacyjne i zarazem sprawdzone rozwiązania, które dopasowujemy bezpośrednio do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W zakresie instalacji antenowych możemy pochwalić się fachową wiedzą i ogromnym doświadczeniem, które na co dzień wykorzystujemy w naszej pracy. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy gotowi do współpracy!

Nasza firma dostarcza najnowsze rozwiązania technologiczne. Jesteśmy na „topie” nowych rozwiązań, które każdego dnia wchodzą na rynek. Instalacjami antenowymi zajmujemy się od dawna. Zdobyliśmy w tym zakresie niezbędne doświadczenie, pomocne zarówno przy instalacji systemów antenowych jak i ich bezpośredniemu wdrażaniu u klienta. Instalacje antenowe świadczone przez naszą firmę obejmują szeroki zakres usług. Wykonujemy montaż anten do telewizji satelitarnej, do naziemnej telewizji cyfrowej, także zbiorcze instalacje antenowe. Jesteśmy firmą z długoletnim stażem. Nasze szeregi są zasilane przez pracowników, którzy branżę znają od podszewki. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są tylko takie, które wymagają dłuższej realizacji.

Anteny do  telewizji w standardzie DVB-T

DVB-T to naziemna telewizja cyfrowa, która umożliwia nadawanie mnóstwa programów.

Czytaj więcej...

Anteny satelitarne NC+, Cyfrowy Polsat

NC+ i Cyfrowy Polsat to polskie satelitarne platformy cyfrowe, które umożliwiają.

Czytaj więcej...

Anteny radiowe do odbioru analogowych i cyfrowych stacji radiowych

Nowoczesne anteny radiowe pozwalają na odbiór (tradycyjnych) analogowych, a także cyfrowych stacji radiowych

Czytaj więcej...

Anteny GSM np. bezprzewodowy Internet

Anteny GSM to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które oczekują szybkich efektów w najlepszym standardzie

Czytaj więcej...

Zbiorcze zestawy antenowe

Nowoczesne zbiorcze zestawy antenowe pozwalają na: odbiór telewizji cyfrowej w najlepszej jakości obrazu i dźwięku

Czytaj więcej...

Instalacja anten od A do Z

Proponowane przez nas usługi mają charakter całościowy i obejmują zarówno instalację systemów antenowych, jak i bezpośrednie ich wdrażanie u klientów. Zajmujemy się wszystkim od okablowania, przez montaż i podłączanie urządzeń, aż do momentu uruchomienia całej instalacji. Nasza praca jest skończona dopiero wtedy, kiedy całość działa bez zarzutu. Zajmujemy się zakładaniem anten zarówno u klientów indywidualnych, jak i u firm, instytucji i przedsiębiorstw. Nasze instalacje mogą być montowane w rozmaitych miejscach - domach prywatnych, hotelach. restauracjach, sklepach, biurach, bankach, czy w każdym innym miejscu, gdzie radio, telewizja i Internet są niezbędne.

Oferujemy usługi począwszy od okablowania, montując i zakładając wszystkie niezbędne urządzenia, aż do uruchomienia całej instalacji. Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i firm. Realizujemy zlecenia od indywidualnych odbiorców, a także od dużych konsorcjów – hoteli, restauracji, marketów, biur czy banków. Jako nieliczni wdrażamy najnowsze technologie DVB-T i MPEG-4. Podłączamy zarówno telewizję naziemną, satelitarną kablową, a także sygnały z kamer monitoringu. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, najlepsze materiały dostępne na rynku, Działamy na terenie Warszawy i okolic. Dokonujemy nie tylko montażu anten. W szerokim zakresie usług przez nas świadczonych są m.in. naprawa i wymiana instalacji antenowych, odpowiednie ustawienie montowanych lub zamontowanych anten, konserwacja anten zewnętrznych, satelitarnych i naziemnych, dostosowanie instalacji do naziemnej telewizji cyfrowej i satelitarnej, usuwanie usterek, przegląd instalacji antenowych, wymiana anten i okablowania.

Okablowanie

minibaner6

Sprzęt i doradztwo

minibaner7

Montaż i serwis anten

minibaner8

Prace prowadzimy z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, dbając zarówno o pracowników, jak i osoby przebywające wokół montażu. Instalacje satelitarne umiejscawiamy na dachach, balkonach czy kominach, także w trudno dostępnych miejscach i na znacznych wysokościach.

W naszej ofercie znajduje się:

Zakładanie anten do telewizji satelitarnej i naziemnej telewizji cyfrowej
- anteny do odbioru telewizji w standardzie DVB-T,
- anteny do odbioru telewizji satelitarnej NC+,
- anteny do odbioru telewizji satelitarnej Cyfrowy Polsat.

Zakładanie anten do odbioru stacji radiowych
- cyfrowych,
- analogowych.

Zakładanie anten GSM, które:
- zwiększają zasięg telefonii komórkowej,
- pozwalają na podłączenie Internetu bezprzewodowego.

Zakładanie zbiorczych zestawów antenowych, umożliwiających:
- oglądanie telewizji cyfrowej w najlepszej jakości obrazu i dźwięku,
- słuchanie stacji radiowych,
- korzystanie z transmisji telefonicznych i internetowych,
- założenie kamer monitorujących.

Poza montażem anten zapewniamy:
- okablowanie,
- serwis anten,
- najnowszy sprzęt,
- profesjonalne doradztwo.