Montaż systemów antynapadowych

Nasza firma przygotowała dla Państwa szeroką ofertę usług, związanych ze sprzedażą i montażem alarmów. Służymy profesjonalnym doradztwem z zakresie ochrony własnego mienia, a także gwarantujemy fachową i kompleksową instalację systemów alarmowych. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Nasze pakiety są skierowane zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych – zamontujemy monitoring i alarmy w domu, mieszkaniu, biurze, czy innych miejscach, w których tego typu ochrona jest niezbędna.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy nie tylko systemy alarmowe antywłamaniowe, ale także urządzenia antynapadowe.

Systemy antynapadowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób starszych, mieszkających samotnie, ale także i paneli sklepów, restauracji czy innych obiektów, w których może dojść do napadu. Systemy chroniące przed tego typu przestępstwami składają się z kilku elementów:

  • pilota,
  • przycisku,
  • sygnalizacji rozbrojenia (pod przymusem).

Każdy z nich jest bardzo prosty w obsłudze i umożliwia szybką reakcję odpowiednich służb interwencyjnych, a co za tym idzie, przeciwdziałanie działaniom przestępczym. System antynapadowy to sprawdzony sposób w sytuacjach napadu, kradzieży, a nawet zagrożenia życia.