Montaż kamer, monitoring domu i firmy Warszawa

Rodzaje montowanych przez naszą firmę kamer:

Montaż kamer wewnętrznych i zewnętrznych

Ogromny postęp branży techniczno-informatycznej sprawił, że mamy dziś do wyboru wiele urządzeń

Czytaj więcej...

KAMERY KOMPAKTOWE, KOPÓŁKOWE, OBROTOWE, TUBOWE, SPECJALNE, UKRYTE I INNE

Kamery kompaktowe są najbardziej uniwersalne. Mają wszechstronne zastosowanie i zapewniają dobry obraz

Czytaj więcej...

KAMERY ANALOGOWE I CYFROWE

Powoli są wycofywane z rynku. Do tej pory były najbardziej typowym rozwiązaniem

Czytaj więcej...

AKCESORIA DO KAMER

Monitoring jest dziś systemem ochronnym wykorzystywanym niemal na całym świecie

Czytaj więcej...

Kamery zwane monitoringiem to powszechny sposób ochrony naszego mienia. Idealnie pasują do kompleksowego systemu zabezpieczeń, a w połączeniu z alarmami, czujkami wewnętrznymi , zewnętrznymi , zbicia szyby, syreną, gwarantują nam najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Zajmujemy się montażem, instalacją oraz dostarczeniem elementów do monitoringu. Oferujemy szeroki zakres kamer do wyboru. Gwarantujemy ich wysoką jakość i niezawodność. Niewątpliwym jest, że sam już montaż kamer odstrasza potencjalnych intruzów i złodziei, a już na pewno wystarcza do ich ujęcia. System ten pozwala wykryć przyczyny strat. To idealna metoda ochrony zarówno obiektów biurowych, firmowych jak i domów czy mieszkań. Monitoring jest prosty w obsłudze, bardzo funkcjonalny i przydatny na terenie każdej posesji. Nowoczesne systemy nagrywania pozwalają również na podgląd obrazu przez Internet. To wygodne rozwiązanie, gdy nie ma nas w domu lub firmie. Możemy szybko sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

Najnowszym rozwiązaniem jest montaż kamer z czujnikiem ruchu, który nagrywa obraz tylko wtedy, gdy na monitorowanym terenie pojawi się obiekt. Nowoczesność przejawia się również w skompresowanych nagraniach ograniczając zużywaną powierzchnię dysku.

Każde zlecenie ustalane i realizowane jest indywidualnie od projektu i życzeń klienta, dlatego zapraszamy do kontaktu, udzielimy odpowiedzi i wskazówek niezbędnych dla wybranego przez Państwa monitoringu.

Zalety monitoringu można by wymieniać w nieskończoność. Pierwszą i najważniejszą cechą jest oczywiście bezpieczeństwo. Kamery monitoringu mogą w dzisiejszych czasach pracować zarówno w dzień, jak i w nocy. Są również odporne na działanie warunków atmosferycznych, działać mogą praktycznie zawsze i wszędzie. Dostęp do monitorowanych obiektów jest łatwy i bardzo szybko można z niego skorzystać. Dzięki niemu możemy zawsze i wszędzie kontrolować to co dzieje się w obserwowanym pomieszczeniu lub w otoczeniu obserwowanego obiektu.

Kamery monitoringu pozwalają więc nawet przeciętnemu obywatelowi dostrzec niebezpieczeństwo, które na niego czyha. Są one niezbędnym elementem całej sieci, w którym stanowią kluczową rolę. Pełnią funkcję prewencyjną i podglądową. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową usługę montażu monitoringu. Wykorzystywane do tego kamery posiadają odpowiednie atesty niezawodności oraz gwarancji działania w najgorszych warunkach pogodowych. Używamy kamer wewnętrznych, jak i zewnętrznych w zależności od potrzeb i zamówienia. Jest to najwyższej klasy sprzęt odporny na działanie temperatur, pozwalający doświetlać słabo widoczny teren, estetyczny i zarazem dyskretny o wysokiej jakości obrazu.