Montaż alarmów dla domu i firmy Warszawa

SSNiN - Systemy sygnalizacji włamań i napadów:

SYSTEMY ALARMOWE / ANTYNAPADOWE

Nasza firma przygotowała dla Państwa szeroką ofertę usług, związanych ze sprzedażą

Czytaj więcej...

SYSTEMY ANTYWŁAMANIOWE

PiR Optyczne czujniki ruchu reagują na ruch zaobserwowany dzięki pracy promienia podczerwonego

Czytaj więcej...

Włamanie? Mnie to nie dotyczy!

Dom rodzinny jest bezpieczną przystanią. O tym zdaje się wiedzieć niemal każdy. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że niezabezpieczone mieszkanie łatwo może stanąć na celowniku przestępcy. I nie ważne, że mieszkamy w bloku z monitoringiem lub na strzeżonym osiedlu. Jak pokazują najnowsze statystyki Komendy Policji, do naruszenia prawa często dochodzi również w miejscach pozornie bezpiecznych. Jeszcze kilka miesięcy temu prasa głośno rozpisywała się o całej pladze włamań do mieszkań na jednym z kameralnych warszawskich osiedli. Niestety liczba tego typu przestępstw nie maleje. Złodzieje nie mają skrupułów. Mają za to wiele możliwości, aby rozpracować nawet najnowocześniejsze zamki i zabezpieczenia. Wiele okradzionych osób deklaruje, że przed włamaniem były pewne, że im to na pewno się nie przydarzy. Jednak nie warto być “mądrym Polakiem po szkodzie”, lepiej zawczasu zadbać o bezpieczeństwo własnego dobytku, a także o spokój i poczucie komfortu.

System alarmowy - podstawowe zabezpieczenie domu i biura

Rozwiązań, które umożliwiają zabezpieczenie własnego mienia jest wiele. Z pewnością pierwszym do tego krokiem jest montaż alarmów. Liczne badania udowodniły, że instalacje alarmowe spełniają dwie funkcje. Pierwsza jest prewencyjna - dźwięk alarmów odstrasza złodziei, druga - informacyjna - sygnalizuje odpowiednie służby o włamaniu. Nie można także zapominać o domownikach lub pracownikach biura, którzy w tak strzeżonych miejscach czują się po prostu bezpieczniej.

Montaż alarmów Warszawa

Ochrona domu lub biura może liczyć wiele elementów. W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów, dopasowujemy do nich odpowiednie instalacje alarmowe. W ofercie naszej firmy znajdują się systemy sygnalizacji włamań i napadów obejmujące optyczne i dualne czujniki ruchu, kontaktrony, czujniki zbicia szyb czy na przykład bariery iR czerwieni.

Wykonywane przez nas montaże alarmów dla domów rodzinnych, mieszkań czy biur oferujemy zarówno w wersjach przewodowych, jak i bezprzewodowych. Jednak dobór elementów do instalacji alarmowych zależy w głównej mierze od jego przeznaczenia, czyli mienia, które ma być chronione, poziomu jego zagrożenia, wymaganej czujności i innych.

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy kompleksową ofertę sprzedaży i zakładania alarmów, która obejmuje profesjonalne doradztwo oraz całościowy montaż instalacji alarmowych. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do współpracy!

Bezpieczeństwo to domena XXI wieku. Wszędzie, gdzie przebywamy, chcemy, aby nasza osoba i najbliżsi byli bezpieczni. To ważne, w szczególności, gdy chcemy chronić nasz dorobek, drogocenne przedmioty czy biżuterię. Służą temu przeróżne systemy bezpieczeństwa – monitoringi, ochrona lub alarmy.

W przygotowanej przez nas ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług związanych ze sprzedażą i instalacją alarmów. Wśród nich zamieściliśmy także innowacyjny i sprawdzony przez tysiące użytkowników System Sygnalizacji Włamania i Napadów (SSWiN). Na ten system składa się zespół urządzeń, mających na celu wykrywanie wkroczenia do obiektu osoby niepożądanej i zasygnalizowanie jej obecności odpowiednim służbom interwencyjnym.

FUNKCJE DODATKOWE:

  • przeciwpożarowe
  • kontrola dostępu
  • czujniki zalania
  • podgrzewanie podjazdu do garażu
  • sterowanie urządzeniami zewnętrznymi

Montaż systemów antywłamaniowych Warszawa

Wykonywane przez nas systemy alarmowe oferujemy w wersjach przewodowych jak i bezprzewodowych. Wykorzystujemy czujki ruchu – zarówno stłuczenia szyby jak i wibracyjne. Ich dobór zależy od przeznaczenia systemu alarmowego – chronionego mienia, wymaganej czułości, zagrożenia przez otoczenie.

Gwarantujemy niezawodność, wysoką jakość i łatwość w obsłudze systemów. Zawsze każde zadanie realizujemy dostosowując ofertę do klienta i jego wymagań.

Wobec tylu niebezpieczeństw, które każdego dnia czyhają na nas i naszych bliskich, cennym jest, aby we własnych czterech ścianach czuć się bezpiecznie i komfortowo. Tyczy się to również miejsc, w których pracujemy, robimy zakupy, czy odpoczywamy. Spokój ducha jest najważniejszy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie zawarliśmy sprzedaż i montaż systemów alarmowych. W branży tej działamy od wielu lat, starając się nie tylko odpowiednio wykonywać swoją pracę, ale także i przede wszystkim zwracać uwagę na indywidualne potrzeby klienta. Każde z pomieszczeń, które potrzebuje systemów alarmowych, ma swój specyficzny klimat – inaczej montuje się systemy alarmowe w domu, z którego korzystamy na co dzień, i który chronić trzeba praktycznie stale, inaczej w sklepach, firmach czy biurowcach. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że każdemu z tych budynków przypisać można jeden cel – BEZPIECZEŃSTWO.

Jeżeli więc, nie jesteście jeszcze Państwo zdecydowani, to zapewniamy, że dzięki systemom alarmowym naszej firmy, będziecie mogli spać spokojnie!